ליסינג עיסקי מלא

ליסינג תפעולי מלא מתחיל באופרייט. יש את ההיגיון העסקי של חברות גדולות ויש את כל השאר - אבל באופרייט כל לקוח מועדף. כל לקוח יכול ליהנות מיתרונות הליסינג התפעולי שלנו. קבלו את כל הפרטים.

ליסינג תפעולי היא הדרך הטובה ביותר של כל עסק, קטן עד גדול, להתמודד עם סעיף הרכב בעסק, בין אם מדובר בבניית צי רכב גדול או שירותי ליסינג תפעולי לעסקים. חברות גדולות לא אחת מעניקות עדיפות בשירותי הליסינג ללקוחות גדולים, אך אצלנו באופרייט כל לקוח הוא לקוח מועדף. כל עסק זוכה לשירותי ליסינג תפעולי מלאים ואופטימליים. כל הפרטים, היתרונות וההטבות מפורטות כאן בהמשך.

ליסינג תפעולי עם אופרייט: היתרונות
  • ליסינג תפעולי מלאליווי ושירות אישי - בתור לקוח ליסינג תפעולי מלא, מנהל תיק לקוח אישי ילווה אותך לכל אורך תקופת ליסינג לייעוץ בבחירת הדגמים, טיפול בהצעות מחיר ואף יהווה איש קשר מול כלל המערכות בארגון.
  • מוקד שירות מקיף - 24 שעות ביממה - לחברת "אופרייט" מוקד שירות המספק מענה לכל לקוחות החברה, מעניק פתרונות שירות ותיקוני דרך בכל בעת בטלפון 2333*.
  • שירותי נהיגה - נהגים מטעם חברת הליסינג אופרייט יסיעו את הרכבים לטיפול ולמבחני רישוי ובכך יאפשרו לבעלי הרכב להמשיך בשגרת היום.
  • חילוץ מהיר - תוכנית הליסינג התפעולי שלנו כוללת שירות חילוץ מהיר מכל מקום ובכל בעת. זהו שירות חילוץ וגרירה מהיר המתאפשר בזכות פריסה ארצית של מערך נותני שירותי דרך וגרירה המוכנים לקריאה בכל עת.
  • הביטוח עלינו - כלקוחות ליסינג תפעולי מלא, אתם תיהנו מטיפול מלא ומקיף בביטוחי הרכב הכוללים ביטוח לכל נהג בכל גיל ומגב משפטי מקצועי בעת הצורך.
  • רכב חלופי - גם אם רכבך יושבת לצרכי טיפול תוכל להמשיך בשגרת היום בזכות הרכב החלופי שנספק לך.
  • טיפולים תקופתיים ותחזוקה מלאה - לקוחות ליסינג עיסקי מלא ולקוחות ליסינג תפעולי יכולים להפסיק לדאוג לתחזוקת הרכב ולטיפולים התקופתיים, רכביכם יטופלו אך ורק במוסכים מורשים ובהתאם להנחיות היצרן והיבואן.

כמה מסוגי הרכבים שלנו מחכים לכם כאן באולם התצוגה של הליסינג התפעולי.

ליסינג תפעולי בטיחותי

חברת אופרייט חרטה על דגלה כי בנושא הבטיחות אין פשרות ואין הנחות! החברה מחזיקה מחלקת בטיחות, אשר תפקידה לפקח ולוודא כי כל הרכבים המושכרים וכל הרכבים הנמכרים מטופלים כראוי. פקחי הבטיחות מבצעים בקרה מקצועית ואיכותית במוסכים באשר לרמת הטיפולים וחלקי החילוף. כדי להבטיח איכות תיקון וטיפול הגבוהים ביותר, אופרייט מטפלת ברכביה רק ברשת המוסכים המורשים של יבואני הרכב. כלקוח מועדף באופרייט גם אתה תזכה לנסוע ברכב אמין ובטוח לאורך כל תקופת הליסינג.

ליסינג שווה לכם שקט

יותר זמינות: מוקד שירות ארצי מבית אופרייט
לחברה מוקד שירות ארצי הפועל 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה וזמין תמיד בחיוג מקוצר *2333 מכל טלפון. המוקד מאויש על ידי נציגי שירות טלפוני, עובדי החברה, אשר הוכשרו למתן פתרונות מקצועיים בתחום הרכב ולכולם וותק וניסיון בזכות תקופת הכשרה וחפיפה ממושכת. כלקוח מועדף באופרייט, גם אתה תזכה למענה טלפוני מהיר, מקצועי ואדיב במיוחד.

שקט נפשי עם שירות הליסינג שלנו
מחלקת הביטוח תספק לכם את כל מעטפת שירותי הביטוח, החל בחיתום המסמכים, המשך בטיפול ישיר בעת אירוע ביטוחי וכלה בליווי אישי וייצוגי בתביעות צד ג' עד למיצוי ההליכים. כלקוחות מועדפים באופרייט, גם אתם תזכו ליהנות משקט נפשי וגב משפטי בעת הצורך.

שליטה בנתונים ושליטה בתוצאות
לאופרייט, מערכת ניהול קשרי לקוחות (CRM) מתוחכמת ומתקדמת אשר תוכנתה בהנחייתנו ובהתאם לצרכי לקוחותינו על ידי חברת מטריקס. המערכת מאפשרת להפיק דוחות מפורטים המאפשרים שליטה בנתונים ובהוצאות. כלקוח מועדף באופרייט, גם אתה תוכל ליהנות מניהול החשבון שלך בדרך פשוטה, נוחה וזמינה ולקבל דוחות מפורטים בהתאם לצרכיך.

מעוניין לשמוע על פרטים נוספים לגבי ליסינג תפעולי מלא עם אופרייט? אנחנו נשמח להעמיד לרשותך יועץ מומחה לליסינג תפעולי. התקשר עכשיו 5880* או צור קשר דרך אחד מסניפי הליסינג התפעולי שלנו.