מבצעים

ליסינג פרטי באופרייט חוסך לך כסף בכל מסלול שתבחר!
ניתן לשדרג למסלול עם חבילת אחזקה הכולל טיפולים תקופתיים, חבילת ביטוחים, תיקון/החלפת בלמים, שירותי חילוץ וגרירה.

מבצעים - ליסינג פרטי באופרייט

** קישור לקובץ pdf מונגש
מבצעי ליסינג פרטי:
טויוטה יאריס סול בנזין 1.5 אוטו' ב-1,299 ₪ בחודש - מחיר יבואן: 105,900 ₪.
סיאט איביזה רפרנס TSI 1.0 ב-1,330 ₪ בחודש - מחיר יבואן: 94,900 ₪.

תנאים: ליסינג פרטי- לתקופה של 36 חודשים * מקדמה החל מ- 8,900 ₪ * המחיר החודשי כולל מע"מ * עד 20,000 ק"מ בשנה * התמונות להמחשה בלבד * ט.ל.ח התמונות להמחשה בלבד (ט.ל.ח.).

חולם על רכב חדש? "אופרייט" מגשימה לך את החלום בעסקת ליסינג פרטי משתלמת.
בוא לבחור את הרכב המתאים לך ביותר, שלם מקדמה וסע לדרכך עם רכב החלומות ותשלום חודשי קבוע. מבצעי הליסינג הפרטי של "אופרייט" מאפשרים לך להנות מן הדגמים הפופולריים והאהובים ביותר, בתקציב שאתה יכול לעמוד בו.

מבצע ליסינג תפעולי פרטי מאפשר לך לסגור עסקת ליסינג פרטי בתוספת חבילת אחזקה חסכונית. בעזרת חבילת האחזקה אתה נפטר סופית מכאבי הראש בתחזוקת רכב פרטי. אופרייט דואגת לך לביטוחים, שלושה טיפולים ואגרת הרישוי. ברוב המקרים מדובר בתוספת של 500-700 ₪ לחודש. אתה מקבל שקט נפשי, חוסך כסף ונוסע בלי לבזבז זמן יקר על קלקולים ומוסכים.

למה ללכת לבנק ולקבל הלוואה יקרה עם ריבית גבוהה? הבנק לא רוצה להתעסק עם האוטו שלך, ואין לו אינטרס לדאוג לתחזוקת הרכב שלך. באופרייט, לבחירתו של הלקוח הפרטי גם חבילת אחזקה אופטימלית שהותאמה במיוחד לצרכי הנהג הישראלי לפי דרישת הלקוחות שלנו לאורך השנים - ביטוחי רכב, טיפולים שוטפים ותשלום אגרת רישוי, בדיוק כמו שרוב לקוחות אופרייט אוהבים ורוצים.

אנחנו באופרייט חוסכים לך את כאב הראש: מוציאים את ההפסדים וההתעסקויות מן המשוואה, וכמובן - נותנים לך להחליט אם אתה רוצה להחזיר לנו את הרכב או לרכוש אותו לעצמך בסוף התקופה.

בדוק גם מחירון ליסינג פרטי עם ההצעות המשתלמות ביותר שלנו.
 
עוד על ליסינג פרטי