ליסינג פרטי

כחברה וותיקה ומובילה בתחום הליסינג, אופרייט מרחיבה את מגוון המסלולים ומשווקת ליסינג פרטי, שהוא ללא ספק אחד הטרנדים החמים ביותר בענף הרכב, המאפשר לכם ליהנות מעסקת ליסינג המותאמת למגזר פרטי עבור מכונית חדשה ומבלי להיכנס להרפתקאות כלכליות. הכירו את הליסינג הפרטי, הדרך הקלה והנוחה למכונית חדשה.

ליסינג פרטי הוא למעשה ערוץ נוח ופשוט להחכרה ארוכת טווח, שהופך את המעבר מרכב מיושן לא חדשני ולא חסכוני והכי חשוב פחות בטיחותי לרכב חדש גם עבור מי שאין באפשרותו להוציא סכום גבוה או שאינו מעוניין בכך, כפי שנדרש במרבית עסקאות הרכב. במקום לרוקן את חשבון הבנק שלכם או לקחת הלוואה, מציעה לכם חברת הליסינג ליהנות ממסלול במחירים אטרקטיביים ואפשרויות לתשלומים גמישים שיאפשרו גם לכם ליהנות מהדגמים החדשים בשוק הרכב הישראלי.

איך עובד מסלול ליסינג פרטי?

בשנים האחרונות ליסינג פרטי הולך וצובר תאוצה בישראל והוא נחשב לתוכנית המשתלמת והכדאית ביותר עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. ערוץ הליסינג הפרטי מציע למעשה אפשרות החכרה למשך זמן ממושך, בדרך כלל 34 חודשים. בסוף תקופת ההחכרה תוכלו לבחור האם ליהנות מהנחה משמעותית, להשלים את רכישת הרכב, ולהעביר את הבעלות על שמכם, או דווקא להחזיר אותו לאופרייט ולחדש את הסכם שכירות על ידי בחירה ברכב חדש, אטרקטיבי ומתקדם מתוך מגוון הרכבים שחברת אופרייט מעמידה לרשותכם. היכנסו לאולם התצוגה ובחרו רכבים.

 

תעודת הביטוח שלכם

ליסינג פרטי

היתרון הגדול שטמון בליסינג פרטי הוא העובדה שמדובר בפועל בתעודת הביטוח הכלכלית שלכם. תנאי השוק הדינאמיים או לחליפין בחירה בדגם פחות מוצלח עשויים להביא לירידה משמעותית בשווי הרכב, אשר יגרום לכך שהמחיר אותו תקבלו בעת מכירת הרכב יהיה נמוך משציפיתם. החכרה ארוכת הטווח חוסכת לכם גם את הטרחה שבהעמדת הרכב למכירה, כיוון שבסוף השימוש ברכב תוכלו פשוט להחזיר אותו לחברת אופרייט, ובכך  חוסכת לכם את ההפסד הכלכלי שמגולם בירידה בשווי הרכב.

אפשרויות הקנייה והחכירה המשתלמות ביותר

מסלול הליסינג הפרטי מעמיד בפני מי שיבחר באפיק זה מגוון מסלולים ואפשרויות אטרקטיביות למדי, כך שממש אין פלא שמדובר בשיטת מימון הרכב המובילה באירופה ובארצות הברית שכובשת עכשיו גם את ישראל. חברת אופרייט משתמשת בניסיון הרב שרכשה בתחום רכישת הרכבים ובכוח הקנייה הגדול שלה בכדי להציע ללקוחותיה מגוון אפשרויות תשלום אטרקטיביות. בנוסף, נהנים לקוחות אופרייט משירותי הליסינג לתקופה של 34 חודשים , בהינתן האפשרות בתום התקופה לרכוש את הרכב במחיר משתלם.

שפע יתרונות יעילים, נוחים ואטרקטיביים

יתרונות נוספים של מסלול הליסינג הפרטי, שהפכו אותו לאחת מתוכניות מימון הרכבים המבוקשות ביותר בישראל.

  • רכב חסכוני ובטיחותי - קצב התחדשות הטכנולוגיות בעולם הרכב נותן יתרון משמעותי בריענון דגם הרכב בכל 3-4 שנים ,מעבר למכוניות חדישות יותר חסכוני יותר בדלק ,בנוסף הדגמים החדשים מצוידים במערכות בטיחות ונהיגה מתקדמות משמעותית לקיים היום במרבית הדגמים.
  • עסקאות טרייד אין משתלמות - במסגרת ליסינג פרטי תוכלו לבצע עסקת "טרייד אין" על הרכב הישן שלכם ובכך לחסוך בעלויות רכישת הרכב החדש.
  • מגוון דגמים חדשים של כל החברות המובילות - חברות הליסינג מעמידות לרשות לקוחותיהן את מגוון הדגמים החדשים והאטרקטיביים ביותר של מיטב יבואני הרכב בישראל, כך שתוכלו לבחור את המכונית האידאלית עבורכם בקלות, מבלי שתצטרכו להתרוצץ בין סוכנות רכב אחת לשנייה. ולקבל בנוסף ייעוץ איכותי והתאמה בין הצרכים שלכם לרכב האידיאלי עבורכם.

הכירו את הליסינג הפרטי של אופרייט

שירותי ליסינג עם אופרייט

תוכלו לבחור בחבילת הליסינג הפרטי, מסלול מיני ליסינג הייחודית שלנו הכוללת חבילת ביטוחים, טיפולים ואגרת רישוי של הרכב בעלות ובתנאים האטרקטיביים ביותר בשוק. החבילה מותאמת ללקוחות פרטיים ועסקיים, ומשלבת את המרכיבים וההוצאות המהותיות על רכב לתקופה של שלוש השנים הראשונות.

מסלול נוסף המוצע הינו מסלול הליסינג הפרטי, או המימוני, הקלאסי, מסלול לרכב חדש בתנאי תשלום נוחים ומשתלמים לתקופה של 34 חודשים, למגוון רכבים, במקדמה נמוכה ועלות חודשית אטרקטיבית המשקפת את ירידת ערך הרכב, וחוסכת לכם סיכונים עתידיים בירידת ערך הרכב ומחיר מחירון נמוך.

עם מסלולי הליסינג הפרטי של אופרייט פשוט אין סיבה שתשלמו יותר. בקרו בסניפי אופרייט הפרוסים ברחבי הארץ, או צרו קשר עם נציגי השירות במוקד הטלפוני עוד היום ותצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שנהנים מליסינג פרטי במחירים המשתלמים ביותר בשוק.

מחפשים מחירים? רוצים לדעת אם יש מבצעים אטרקטיביים, כאן באתר של אופרייט ליס תוכלו למצוא את כל הפרטים. בבקשה, הנה מחירון מלא עם פרטים על מבצעים.

*בכפוף לתנאי החוזה שייחתמו בין הלקוח לחברת אופרייט