ליסינג פרטי

כחברה ותיקה ומובילה בתחום הליסינג, אופרייט מרחיבה את מגוון המסלולים ומשווקת ליסינג פרטי, שהוא ללא ספק אחד הטרנדים החמים ביותר בענף הרכב, המאפשר לכם ליהנות מעסקת ליסינג המותאמת למגזר פרטי עבור מכונית חדשה ומבלי להיכנס להרפתקאות כלכליות. הכירו את הליסינג הפרטי, הדרך הקלה והנוחה למכונית חדשה.

ליסינג פרטי הוא למעשה ערוץ נוח ופשוט להחכרה ארוכת טווח, שהופך את המעבר מרכב מיושן לא חדשני ולא חסכוני והכי חשוב פחות בטיחותי לרכב חדש גם עבור מי שאין באפשרותו להוציא סכום גבוה או שאינו מעוניין בכך, כפי שנדרש במרבית עסקאות הרכב. במקום לרוקן את חשבון הבנק שלכם או לקחת הלוואה, מציעה לכם חברת הליסינג ליהנות ממסלול במחירים אטרקטיביים ואפשרויות לתשלומים גמישים שיאפשרו גם לכם ליהנות מהדגמים החדשים בשוק הרכב הישראלי.

איך עובד מסלול ליסינג פרטי?

בשנים האחרונות ליסינג פרטי הולך וצובר תאוצה בישראל והוא נחשב לתוכנית המשתלמת והכדאית ביותר עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אז מה זה ליסינג פרטי? זוהי חלופה לרכישת רכב, המציעה אפשרות החכרה למשך זמן ממושך, בדרך כלל 34 חודשים. בסוף תקופת ההחכרה תוכלו לבחור האם ליהנות מהנחה משמעותית, להשלים את רכישת הרכב, ולהעביר את הבעלות על שמכם - או להחזיר את הרכב לאופרייט, ולחדש את הסכם שכירות על ידי בחירה ברכב חדש, אטרקטיבי ומתקדם מתוך מגוון הרכבים שחברת אופרייט מעמידה לרשותכם.
היכנסו לאולם התצוגה של הליסינג הפרטי ובחרו רכבים.

 

תעודת הביטוח שלכם

ליסינג פרטי

היתרון הגדול שטמון בליסינג פרטי הוא העובדה שמדובר בפועל בתעודת הביטוח הכלכלית שלכם. התנאים הדינמיים של שוק הרכב, או לחליפין בחירה בדגם פחות מוצלח - עשויים להביא לירידה משמעותית בשווי הרכב שלכם. ירידה זו תגרום לכך שהמחיר אותו תקבלו בעת מכירת הרכב יהיה נמוך ממה שציפיתם. החכרה ארוכת-טווח חוסכת לכם גם את הטרחה שבהעמדת הרכב למכירה, כיוון שבסוף השימוש ברכב תוכלו פשוט להחזיר אותו לחברת אופרייט. כך נחסוך עבורכם את ההפסד הכלכלי שמגולם בירידה בשווי הרכב.

אפשרויות הקנייה והחכירה המשתלמות ביותר

מסלול הליסינג הפרטי מעמיד בפני מי שיבחר באפיק זה מגוון מסלולים ואפשרויות אטרקטיביות למדי, כך שממש אין פלא שמדובר בשיטת מימון הרכב המובילה באירופה ובארצות הברית שכובשת בשנים האחרונות גם את ישראל.

חברת אופרייט משתמשת בניסיון הרב שרכשה בתחום רכישת הרכבים ובכוח הקנייה הגדול שלה, כדי להציע ללקוחותיה מגוון אפשרויות תשלום אטרקטיביות ומשתלמות. בנוסף, נהנים לקוחות אופרייט משירותי ליסינג לתקופה של 34 חודשים, בהינתן האפשרות בתום התקופה לרכוש את הרכב במחיר כדאי.

שפע יתרונות יעילים, נוחים ואטרקטיביים

יתרונות נוספים של מסלול הליסינג הפרטי, שהפכו אותו לאחת מתוכניות מימון הרכבים המבוקשות ביותר בישראל:

  • רכב חסכוני ובטיחותי - קצב התחדשות הטכנולוגיות בעולם הרכב נותן יתרון משמעותי בריענון דגם הרכב בכל 3-4 שנים. מעבר למכוניות חדישות ומתקדמות חסכוני יותר בהוצאות הדלק שלכם. בנוסף, הדגמים החדשים מצוידים במערכות בטיחות ונהיגה מתקדמות משמעותית לקיים היום במרבית הדגמים.
  • עסקאות טרייד אין משתלמות - במסגרת ליסינג פרטי תוכלו לבצע עסקת "טרייד אין" על הרכב הישן שלכם, וכך לחסוך בעלויות רכישת הרכב החדש.
  • מגוון דגמים חדשים של כל החברות המובילות - חברות הליסינג מעמידות לרשות לקוחותיהן את מגוון הדגמים החדשים והאטרקטיביים ביותר של מיטב יבואני הרכב בישראל. כך תוכלו לבחור את המכונית האידאלית עבורכם בקלות וללא מאמץ, מבלי שתצטרכו להתרוצץ כל היום בין סוכנות רכב אחת לשנייה. בנוסף, תקבלו ייעוץ איכותי והתאמה בין צרכי התחבורה האמיתיים שלכם לרכב האידיאלי עבורכם - תפירה אישית.

הכירו את הליסינג הפרטי של אופרייט

שירותי ליסינג עם אופרייט

תוכלו לבחור בחבילת הליסינג הפרטי, מסלול ליסינג תפעולי פרטי הייחודי שלנו הכולל תוספות חשובות כמו חבילת ביטוחים, טיפולים ואגרת רישוי של הרכב בעלות ובתנאים האטרקטיביים ביותר בשוק. החבילה מותאמת ללקוחות פרטיים ועסקיים, ומשלבת את המרכיבים וההוצאות המהותיות על רכב לתקופה של שלוש השנים הראשונות.

מסלול נוסף המוצע הינו מסלול הליסינג הפרטי, או המימוני, הקלאסי. זהו מסלול לרכב חדש בתנאי תשלום נוחים ומשתלמים לתקופה של 34 חודשים, למגוון רכבים, במקדמה נמוכה ועלות חודשית קבועה המשקפת את ירידת ערך הרכב, וחוסכת לכם סיכונים עתידיים בירידת ערך הרכב ומחיר מחירון נמוך.

נוסעים הרבה? ליסינג פרטי משתלם הרבה יותר לכל מי שצובר קילומטרים רבים עם הרכב. אם אתם נוסעים כל יום לעבודה הלוך-חזור וצוברים קילומטראז' גבוה במשך החודש, ליסינג פרטי ישתלם לכם הרבה יותר מאשר רכישת רכב חדש בסוכנות.

ערך הרכב יורד בעיקר בשנים הראשונות: עדיף ללכת על מסלול ליסינג פרטי מאשר מסלול רכישה רגיל, מהסיבה הפשוטה הבאה - צניחה חדה בערכו של רכב חדש, בעיקר ב-3 השנים הראשונות. עוד לפני סיום תקופת האחריות, עדיף להיפטר מהרכב מאשר להיכנס להוצאות בלתי צפויות.

משלמים על השימוש, לא על עצם הבעלות: כיום, כבר אין כל ערך ממשי בהיותך בעלים של רכב פרטי. לכן, עסקת ליסינג פרטי כדאית לכל מי שמשתמש ברכב על בסיס קבוע, ומפיק ממנו תועלת ממשית. אין טעם לרכוש בעלות מלאה על רכב רק בשביל "שיהיה לי רכב". גם אין סיבה לקנות אוטו רק בשביל שיישב בחנייה, יצבור אבק ויימכר במחיר הפסד בשוק המשומשות המוצף. 

לא נתקעים עם רכב משומש שאי אפשר למכור: בעלי רכב רבים מגלים כי הם לא מצליחים למכור את האוטו, גם כאשר הם מציעים מחיר נמוך ממחיר המחירון. גם אחרי התמקחות מתישה עם מתעניינים ומציעים, שעות של משא ומתן ובזבוז זמן יקר על שיחות טלפון ופגישות - לפעמים אף אחד פשוט לא מעוניין לקנות את הרכב הישן שלך. מצב זה יכול לנבוע מעודף היצע של הדגם שלך, תדמית שלילית של היצרן והמותג, או התיישנות טכנולוגית שאין לך שליטה עליה. בעסקת ליסינג פרטי, הלקוח לא צריך לדאוג - הוא לא ייתקע עם הרכב לעולם. בסוף התקופה, פשוט מחזירים את הרכב לחברת הליסינג או משלימים עסקת טרייד-אין נוחה ומהירה, בהתאם למבצעים עונתיים וירידות מחיר. 

משיגים לך את הרכבים המשתלמים ביותר: בעסקת ליסינג פרטי, חברת הליסינג מבצעת מחקר שוק מעמיק. אנו בודקים עבור לקוחותינו מהם כלי הרכב החסכוניים, האמינים והכדאיים ביותר בשוק הרכב כעת. במקום להמר על דגם חדש שעשוי להתברר ככישלון ואכזבה, עסקת ליסינג פרטי נותנת לך ראש שקט, בלי דאגות, בלי תקלות, בלי סיכון ובלי הרפתקאות במוסכים.

עם מסלולי הליסינג הפרטי של אופרייט, פשוט אין סיבה שתשלמו יותר. בקרו בסניפי אופרייט הפרוסים ברחבי הארץ, או צרו קשר עם נציגי השירות במוקד הטלפוני עוד היום ותצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שנהנים מליסינג פרטי במחירים המשתלמים ביותר בשוק.

מחפשים מחירים? רוצים לדעת אם יש מבצעים אטרקטיביים, כאן באתר של אופרייט ליס תוכלו למצוא את כל הפרטים. בבקשה, הנה מחירון מלא עם פרטים על מבצעים.

*בכפוף לתנאי החוזה שייחתמו בין הלקוח לחברת אופרייט