קצת עלינו

איך הכל התחיל?

"אופרייט" החלה את דרכה בשנת 1969 כחברת ליסינג בשם "תפארת המכונית בע"מ" תחת הנהלתו של המייסד שמואל גנץ.

במהלך השנים צברנו ניסיון וידע רב בתחום עסקאות הליסינג, צפינו את השינויים בתחום (שינויים בענף המכוניות המשומשות, ירידות חדות בשווי הרכב) והתאמנו את עצמנו אליהם בהצלחה.

כיום, "אופרייט" הנה החברה המנוסה ביותר מבין חברות הליסינג המובילות בישראל.

לא מפסיקים לחדש ולהתחדש

תחת ניהולם של שמואל ורן גנץ, חברת "אופרייט" צמחה משנה לשנה והציגה סטנדרטים חדשים של מקצוענות בשירות, בניהול ציי רכב ובאחזקה שוטפת של רכבים. רן גנץ, מנכ"ל החברה, הצטרף לניהול החברה בשנת 1996 והביא איתו רוח חדשה. יחד, הצוות הניהולי פיתח שירותי ליסינג תפעולי וליסינג פרטי חדשניים המאפשרים לכל לקוח להרגיש לקוח מועדף ולנהוג ברכב המתוחזק באיכות וברמה הגבוהים ביותר:

  • שירותי ליסינג תפעולי הכוללים ניהול ציי רכב
  • שירותי ליסינג פרטי תפעולי, הכוללים אחזקה ושירות מלאים ושירותי ליסינג מימוני
  • פיתוח מוסכים מורשים
  • פתיחת סוכנות מכירת רכב מהגדולות בארץ
  • פתיחת 70 מרכזי שירות לקוחות
  • פתיחת מרכז ענק לחלקי חילוף

פריצת דרך עבורנו, יתרון עבורכם

בשנת 2001 לאחר בדיקה מדוקדקת של כל החברות הפועלות בשוק הליסינג, בחר בנק הפועלים באופרייט כהשקעה הטובה ביותר. כתוצאה מכך, רכש בנק הפועלים 20% מחברת אופרייט. מנקודה זו נקרתה הזדמנות להצעיד את החברה צעד אחד קדימה, צעד לפני כולם. בשנת 2007 רכשה קבוצת מאיר, העוסקת ביבוא ושיווק כלי רכב מתוצרת וולוו, יגואר, הונדה ומשאיות רנו, 50% מחברת אופרייט ליס בע"מ. מאז מחזיקות הקבוצות "תפארת המכונית" ו"מאיר" באופרייט בחלקים שווים. בזכות גב פיננסי איתן, ניסיון ומקצוענות בתחום הרכב מוליכות הקבוצות את אופרייט למצוינות ואיכות בשירותי ליסינג.

כיום, עוד ועוד חברות בישראל מכירות ביתרון אופרייט בניהול ציי הרכב שלהן ובוחרות לבצע עסקאות ליסינג עם החברה.

הילדים הטובים של עולם הרכב

כמומחית וכמובילה בענף הליסינג, העבירה החברה את ליבת פעילותה לליסינג תפעולי וניהול ציי הרכב. זאת, תוך תפירת עסקאות ליסינג משתלמות והתאמתן לצרכים של כל ארגון וכל לקוח. בנוסף, שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר והידיעה שבכל שאלה תמיד יש למי לפנות, הפכו את אופרייט לחברה המועדפת על ידי לקוחות פרטיים וחברות מכל המגזרים.

כל לקוח מועדף

אופרייט חרטה על דגלה מחויבות לאיכות השירות, לכן, באופרייט כל לקוח נהנה משירות בסטנדרט של "כל לקוח מועדף". זו לא סתם סיסמה: לרשות כל לקוח עומדים אנשי שירות מיומנים שתמיד ישמחו למצוא פתרונות במגוון תחומים - 70 מוקדי שירות ומוסכים בפריסה ארצית, ולא פחות חשוב - מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

שותפים לדרך

חברות פרטיות, ציבוריות וממשלתיות רבות ממגזרים שונים נהנות משירותי הליסינג של אופרייט.

מבין לקוחות אופרייט נציין את: יבמ ישראל, רפא"ל, רשות שדות התעופה, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, גלידות שטראוס, סופר פארם, לוריאל ישראל, ועוד.

לשירותך עכשיו