ליסינג תפעולי

למרות שמרבית הגופים והחברות הגדולות בישראל משתמשות בשירותי ליסינג לעסקים להפעלת ציי הרכב שלהן, עדיין ישנם רבים אשר תוהים מה זה בדיוק ליסינג תפעולי, אילו שירותים כלולים בתוכנית ולמי בדיוק היא מתאימה? המומחים של אופרייט ליס עושים לכם סדר.

טיפולים תקופתיים, ביטוחים, טסטים, ועוד טרחות קטנות שגוזלות הרבה זמן. כל אלו הם רק חלק מההתעסקות והזמן שהחזקת צי רכב דורשת, וזה עוד לפני שהעלנו את נושא הכסף הגדול שכרוך ברכישת צי רכבים שכזה. ליסינג תפעולי היא שיטה למימון רכב שמתאימה במיוחד לעסקים שמעוניינים ליהנות מצי רכב בטיחותי, מתוחזק ושמור היטב, מבלי להתעסק בכל הטרחה הכרוכה באחזקת הרכב ובתנאי תשלום אטרקטיביים למדי. לייעוץ והצעה מותאמת אישית לעסק שלכם - צרו איתנו קשר. היכנסו לאולם הליסינג שלנו והתרשמו בעצכם.

אז מה זה ליסינג תפעולי?

ליסינג תפעולי היא פלטפורמה ייעודית להשכרת רכבים לזמן ארוך טווח, בדרך כלל לתקופה של 36 חודשים. במסגרת שירותי השכרת רכב, הבעלות על הרכב אמנם נותרת בידי חברת הליסינג, אך היא זו שאחראית על אחזקת הרכב והטיפול השוטף בו לאורך תקופת ההחכרה, כך שלמעשה לא תצטרכו להתעסק כלל עם אגרות, ביטוחים, טיפולים תקופתיים ותיקונים למיניהם. בסופה של תקופת ההחכרה, יוחזר הרכב לחברה, ואתם תוכלו לבחור לחדש את העסקה ולהתחדש ברכב חדש שילווה אתכם ל-36 החודשים הבאים.

אילו שירותים כלולים בעסקה?

עסקת הליסינג התפעולי של אופרייט ליס מציעה לכם ליהנות ממגוון שירותים ייחודיים שפשוט יעשו את החיים שלכם קלים ונוחים. 

  • כל הרכבים מבוטחים ומצוידים באגרות רישוי - את הרכב שבחרתם תקבלו לשימוש כשהוא מבוטח ולאחר שעבר טסט שנתי.
  • כל הטיפולים והתיקונים עלינו! - אנחנו מתחייבים לדאוג לתחזוקת הרכב מא' ועד ת', כולל כל הטיפולים התקופתיים והתיקונים למיניהם.
  • רכב חלופי בהתראה קצרה במיוחד - אנחנו באופרייט ליס נדאג לכם לאספקת רכב חלופי כך שלא יקרה מצב שתישארו ללא רכב!
  • צי רכבים חדיש ובטיחותי - לקוחות אופרייט ליס נהנים מאפשרויות בחירה נרחבות מתוך צי הרכבים החדשים, הבטיחותיים והמאובזרים ביותר. 
  • רכבים ממגוון הקטגוריות – לבחירת לקוחותינו עומדים רכבים ממגוון הקטגוריות והדגמים, החל ממכוניות "מיני", דגמים משפחתיים ועד לדגמי המנהלים החדישים ביותר.

ליסינג תפעולי

ליהנות מרכבים חדשים מבלי לחשוש מירידת ערך

הבחירה בליסינג תפעולי מפחיתה לחלוטין את הסיכון הכלכלי הכרוך ברכישת רכב חדש. בשונה מנדל"ן בו ערך הנכס לא יורד החלוף הזמן, מרבית כלי הרכב מאבדים באופן משמעותי מערכם, בעיקר בשנים הראשונות לרכישתם, בין אם עקב הופעתם של דגמים חדישים, בלאי שוטף או פשוט בגלל בחירה בדגמים לא מוצלחים. משמעות הדבר היא שרכב שנרכש במחיר מסוים יימכר במחירי הפסד משמעותיים בחלוף כמה שנים, כשהבחירה במסלול העסקי מקטינה לחלוטין את הסיכון הכלכלי שטמון ברכישת רכב. 

למי זה מתאים?

לכולם! ליסינג תפעולי הוא פתרון נוח, קל ומשתלם לאנשים, גופים או חברות שמעוניינים ברכב מבלי להתעסק בעלות ובטרחה הכרוכה באחזקתו. כיום, מרבית החברות והגופים העסקיים והציבוריים כאחד בוחרים בליסינג עסקי לאחזקת ציי הרכב שלהם, והם יודעים בדיוק למה. הבחירה בליסינג המוגדר "תפעולי" מאפשרת לגופים המעסיקים להתפאר בצי רכבים חדיש ואקסקלוסיבי, מבלי להשקיע סכומי עתק ברכישת צי רכב בבעלות פרטית שכרוכה בהוצאות אדירות. 

לא רק ללקוחות גדולים

חשבתם שליסינג תפעולי מתאים רק לחברות גדולות? כדאי שתחשבו שוב. אנחנו באופרייט ליס דואגים להתאים לכל לקוח את עסקת הליסינג התפעולי הייחודית שמתאימה בדיוק לצרכיו. אנחנו מאמינים שכל לקוח מועדף. בהתאם לגודל החברה או הלקוח, צרכיהם, והכי חשוב, בהתאם לתקציב שעומד לרשות לקוחותינו, נדע לבנות עבור כל לקוח ולקוח מסלול ליסינג ייחודי, כך שגם חברות קטנות ואף עצמאיים יוכלו ליהנות מעסקה נוחה ומשתלמת.

עם אופרייט ליס - כל לקוח מועדף!

ליסינג תפעולי נשמע אולי מושג מעט מסורבל, אך למעשה זהו שירות פשוט ויעיל, שעושה לכם, הלקוחות, את החיים קלים, נוחים וזולים הרבה יותר. בחירה בליסינג מסוג זה תאפשר לכם להתהדר בצי רכבים חדש ומפואר, בפריסה ל-36 תשלומים, מבלי להשקיע סכומי עתק ברכישת צי רכבים חדש שערכו יצנח בחלוף שנים בודדות. אנחנו כבר נדאג לכל פרט באחזקת הרכב, החל מטיפולים שוטפים ועד להעברתו את הטסט השנתי, כך שכל שיישאר לכם לעשות הוא להניע את הרכב, לחגור חגורה וליהנות מהנסיעה.

אצלנו בחברת אופרייט ליס, כל לקוח מועדף. צרו קשר עם נציגי השירות שלנו עוד היום ותצטרפו לאלפי לקוחותינו שנהנים משירות אדיב, מהיר והכי חשוב מקצועי.