מימון לרכב

תאריך: 09/12/15, מאת: OPL
רוצים לרכוש רכב יד ראשונה או רכב יד שניה, אבל לא מעוניינים לבצע החלפה וגם לא לשבור קרן חיסכון? יש פתרונות אחרים להשגת מימון רכב

"אני רוצה, אני רוצה מכונית, אני רוצה, רוצה לקנות מכונית. אני רוצה אפילו יש לי תוכנית". השיר "מכונית" של משינה נחשב לעוד אחד מלהיטי הניינטיז של יובל בנאי וחבריו. אבל מה הקשר אלינו? ובכן, כולנו רוצים מכונית. 4 גלגלים, מנוע והגה שיקחו אותנו ממקום למקום ויחסכו לנו שעות על גבי שעות של נסיעה מייגעת בתחבורה הציבורית, לפחות עד שתהיה רכבת קלה בשנת אלפיים שקר כלשהו. כולם רוצים רכב, אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם לשבור חיסכון לשם כך.

ובכן, עד שתגיעו למצב שבו מקום העבודה מסדר לכם רכב במסגרת של עסקת ליסינג תפעולי, יש לכם כמה אופציות, כאשר אחת הנפוצות שבהם היא השגת מימון לרכב - הלוואה שתאפשר לכם לעלות על הכביש, לחסוך זמן ולשפר את איכות החיים.

כאשר מדברים על רכישת רכב ישנן שתי אופציות, שמרבית האנשים ניצבים בפניהן. הראשונה, יש להם רכב ישן והם מעוניינים להיפטר ממנו ולרכוש רכב חדש, במקרה כזה אפשר למכור רכב ולקנות חדש, אך עדיין תהיה הוצאה כלכלית די גדולה. ולכן, בקשת הלוואה למימון רכב תאפשר להם לבצע את השדרוג ולהחזיר את ההלוואה בהדרגתיות ובכך להימנע מפתיחת חיסכון. לא חסרות שיטות להשגת מימון רכב

אופציה פופולארית נוספת נוגעת לאנשים נטולי מכונית, שיכולים לבצע רכישת רכב יד שנייה או רכב יד שלישית באמצעות השגת מימון לא גבוה, אך כזה שימנע מהם לבזבז קרנות השתלמות, לשבור פיקדונות או חשבון חיסכון. כיום גם ניתן להשיג את המימון באמצעות הלוואה חוץ בנקאית, שתאפשר למעוניינים בכך להימנע מהגדלת האובליגו שלהם מול הבנק - סך ההתחייבויות הפיננסיות של האדם - ובכך להימנע מבעיות נוספות כאשר הם ניגשים לבקשות כלכליות משמעותיות יותר דוגמת הלוואות לרכישת דירה, משכנתאות וכדומה.

אחת האופציות שקיימות היום בשוק, היא מימון רכב 100 - זו שיטת מימון רכב, שמאפשרת לאנשים לרכוש רכב חדש באמצעות הלוואה מלאה - מאה אחוזים מעלות המכונית. הרוכש לרוב ישלם על הרכב בשני החלקים באמצעות ההלוואה - 20% באופן מיידי ו-80% מעלות הרכב שייפרסו על פני עד כ-60 תשלומים. אם כי ייתכנו אפשרויות שניתן לממן את עלות המכונית כולה בתשלומים (שימו לב למה שחברות הרכב מציעות). האפשרות הזו מסייעת לאנשים להגדיל את הסיכוי לרכוש רכב חדש ולא להחליף בדרך קבע רכבים משומשים.

קראו עוד: חדשות מכירת רכב