ליסינג לעצמאים ובעלי עסקים קטנים

עצמאים ובעלי עסקים קטנים - גם אתם זכאים למסלולי ליסינג מותאמים עבורכם. בחברת אופרייט גם אתם נחשבים ללקוח מועדף. בואו ללמוד קצת על שירותי ליסינג לעצמאים ולעסקים קטנים.

עצמאים ועסקים קטנים מאופיינים בפעילות עסקית במחזורים כספיים קטנים עד בינוניים, כאשר מירב התקציב מופנה לשיווק וקידום מוצרי הליבה של העסק. כלומר, כל תקציב שאינו קשור ישירות לייצור, פיתוח המוצר או שיווקו, מהווה הכבדה משמעותית ונטל על הפעילות העסקית והרווחיות.

בשל כך, ניכרת נטייה הולכת וגוברת בעשור האחרון בישראל, להעביר בעיקר פעילות עסקית פיננסית למיקור חוץ ולהפנות את מירב המשאבים הכספיים של הארגון לתחומי הליבה העסקית ומשאבי האנוש (העסקת כוח אדם). במאמר זה נתמקד בסוג מסוים של פעילות שכזו - שירותי ליסינג לעצמאים וליסינג לבעלי עסקים קטנים.

ליסינג - מיקור חוץ

שירותי ליסינג תפעולי וליסינג פרטי למעשה מהווים את מיקור החוץ של בית העסק בכל הכרוך ברכישת רכב לעסק, תפעולו השוטף של כלי הרכב, תחזוקה, ביטוחים וכמובן - רכישה ומכירה של כלי רכב. בשורה התחתונה עסקאות אלו של ליסינג מימוני לעסקים על המסלולים השונים יכולים להיות משתלמים מאוד לעסק שלכם.

ליסינג לעסקים קטנים עם אופרייט

בחברת אופרייט, עצמאים ובעלי עסקים קטנים יכולים ליהנות ממגוון מסלולים לתחום של ליסינג תפעולי לעסקים קטנים או ליסינג מימוני לעצמאים, כאשר לכל מסלול יש מאפיינים שונים וייחודיים המאפשרים לבית העסק לבחור את המסלול המועדף.

מסלולי ליסינג לעצמאים

1. אופרייט ליסינג תפעולי לעסקים - חבילות שירות מקיפה ומלאה הכוללת טיפולים ביטוח מקיף וחובה, כולל כל נהג.

2. אופרייט ליסינג פרטי - מסלול ליסינג פרטי המאפשר ללקוח לבטח את המכונית באופן עצמאי וגם לטפל במכונית באופן עצמאי עם אופציה למסלול רכישה מוסכם בתום התקופה.

3. אופרייט ליסינג פרטי תפעולי - מסלול ליסינג ללקוחות פרטיים ועסקים קטנים, המשולב אלמנטים ממסלולי פרטי ותפעולי. כולל חבילת אחזקה (ביטוחים, טיפולים ועוד) עם אופציה למסלול רכישת רכב בתום התקופה.

היכנסו עכשיו לאולם התצוגה של הליסינג התפעולי והרוויחו מליסינג אמין ושירות יוצא דופן במחיר תחרותי

טויוטה קורולה - ליסינג לעצמאים

בעלי עסקים קטנים ועצמאיים - גם אתם לקוח מועדף

בתור לקוח מועדף בחברת אופרייט, יקבל הלקוח ייעוץ מקיף ומקצועי בכל הסוגיות הקשורות בליסינג מימוני לעסקים לרבות לגבי מגוון דגמים התואמים את הפעילות העסקית, ובכך יסיר מבית העסק את הצורך להפנות משאבים כלכליים לטובת רכישת רכבים והפניית המשאבים הנותרים לצמיחה והגדלת הפעילות העסקית, ופינוי מסגרת האשראי הבנקאי.

בנוסף, פנייה לשירותי ליסינג לעסקים קטנים, יסיר מבית העסק לקיחת סיכונים מיותרים הכרוכים בירידת ערך הרכבים, בחירת כלי רכב לא מוצלחים והזמן היקר המוקדש לבחירת הרכב ועוד יותר מכך - המכירה של המכונית. רוצים לשמוע עוד על ליסינג לעצמאים או ליסינג לעסקים קטנים? פנו אלינו ונשמח לסייע.