כדאיות ליסינג פרטי

מעוניינים להשתמש בשירותי ליסינג פרטי? רוצים לדעת האם התהליך ישתלם לכם בעתיד? קראו על כדאיות ליסינג פרטי

מי אמר שצריך לעבוד בהייטק כדי לנהוג ברכב חדש? הכירו את הליסינג הפרטי - הדרך החדשה שלכם לנהוג ברכב חדש מבלי לקחת הלוואות מיותרות. שלם רק את ירידת הערך של הרכב והגיע הזמן לעבור למכונית חדשה מהניילון! כל הפרטים על כדאיות ליסינג פרטי - כאן בכתבה.

ליסינג פרטי הינו מסלול שקיים זמן רב ברחבי העולם. בארה"ב מעטים האנשים שרוכשים רכב, שכן רובם הבינו שאם הם יכולים לרכוש רכב בשיטת ליסינג פרטי, אין סיבה להשקיע כל כך הרבה כסף. מסלול הליסינג מותאם לכל לקוח והיכולת להחזר החודשי שלו, כפוף למקדמה קטנה, המסלול מייצר תנאים נוחים בתשלום חודשיים קבועים לאורך כל התקופה בה הרכב ברשותך. כדאיות ליסינג פרטי

בדיקת כדאיות ליסינג פרטי

כאשר באים לבדוק כדאיות ליסינג פרטי, חשוב להכיר את השיטה הפשוטה שהיא מביאה - מקדמה קטנה על הרכב ושלם את ירידת הערך החודשית של הרכב. במקום לשלם סכום גבוה בהוצאה חד פעמית. המסלול מציע מספר רב של דגמים ומהמסלול מותאם לפי קבוצת הרישוי, יצרן, ומחיר המחירון בשוק.

בתום תקופה של מספר חודשים שנקבעה מראש, הנהג יכול לבחור האם הוא מעוניין להשלים את הרכישה על הרכב כחלק מעסקה המימון שניתנה לו, או לחילופין להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולהתקדם לרכב החדש הבא.

היתרונות ברכישת רכב מליסינג

מסלול הליסינג הפרטי מונע את הסיכון במכירת הרכב לאחר מספר שנים.
השוק הישראלי שופע ברכבים משומשים ומגרשי מכירה הפזורים בכל רחבי הארץ.
המגרשים מציעים מגוון הטבות ומסלולים הכוללים אחריות, מחירים נמוכים משמעותית מהמחירון ועוד. ההצעות מפתות מאוד וקשה לנהג הפרטי להתמודד עם המכירה של רכבו פעמים רבות.
במסלול הליסינג, בתום התקופה, יכול הלקוח לבחור להחזיר את הרכב לחברת הליסינג. בכך מונע את עוגמת הנפש וחוסך זמן יקר בניסיון למכור את הרכב במחיר נמוך ממה שציפה תחילה.
השוק הישראלי מבין שהמנגנון במסלול הזה מיטיב עמו מאוד, וכיום יש התעניינות למסלולים השונים שמציעות חברות הליסינג.
מחירון הרכב נשחק במהירות בשנים הראשונות ולכן גידור הסיכון ע"י בעזרת מסלול המתחייב לקחת את רכבך בסוף תקופה מונע סיכון של המכירה במחיר נמוך.

כדאיות ליסינג פרטי עם אופרייט ליס

הגיע הזמן שגם אתם תעברו לרכב החדש הבא במסלול אטרקטיבי שיחסוך לכם זמן רב והוצאות מיותרות. גם אנחנו מכורים לריח של הרכב החדש יחד עם הניילון שעוטף אותו. לפרטים נוספים ואפשרויות למסלולי ליסינג פרטי התקשרו עכשיו לאופרייט ליס, ליסינג באווירה אישית, כי באופרייט ליס, כל לקוח הוא לקוח מועדף.

קראו עוד: ליסינג פרטי
קראו עוד: ליסינג פרטי יד שניה