רכב חדש 0 ק"מ

תאריך: 01/10/19, מאת: OPL
מחפשים לרכוש רכב חדש 0 ק"מ? אופרייט מספקת לכם הצעות אטרקטיביות לרכישת רכב חדש עם 0 ק"מ או רכב יד ראשונה 0 ק"מ. צרו איתנו קשר וקבלו הצעה מעולה.

אחד המודלים האטרקטיביים ביותר למימון רכבים בישראל הוא רכישת רכב חדש עם 0 ק"מ או כפי שהוא נקרא לעיתים רכב יד ראשונה 0 ק"מ. אלה רכבים אשר נקנים על ידי חברות ליסינג בהיקפים גדולים מהיבואן ונמכרים ללקוחות כרכבים חדשים לחלוטין.

ההבדל היחיד ברישום רכב חדש יד ראשונה עם 0 ק"מ מחברת ליסינג, לבין רכב שנקנה ישירות מהיבואן - הוא לגבי הבעלות הראשונה על הרכב. זו נרשמת באופן רשמי בלבד על שם חברת הליסינג, ולא על שם הנהג הראשון בפועל. מעבר לכך מדובר באותה העסקה לכל דבר ועניין. ואכן, לא בכדי מדי שנה כ-10% מהרכבים בישראל נקנים בעסקאות מסוג זה והתופעה רק הולכת ומתרחבת. אז אם אתם מחפשים רכב חדש אפס ק"מ ורוצים לשמוע כמה כסף תוכלו לחסוך עכשיו - בואו לאופרייט.

ההנחה של אופרייט מהיבואן מגולמת במחיר אטרקטיבי ללקוח

בחברת הליסינג "אופרייט" (www.opl.co.il) אנו מאפשרים ללקוחותינו לבחור ממגוון רכבים מבוקשים ופופולריים, במודל עסקת רכב חדש מליסינג יד ראשונה עם 0 ק"מ. אופרייט היא החברה הוותיקה בענף הליסינג ותודות לכך אנו מסוגלים לרכוש רכבים בהיקפים גדולים תוך שאנו נהנים מהנחות מהיבואנים. היכולת שלנו לרכוש את הרכב במחיר נמוך מהמחירון מאפשרת לנו לגלגל את ההנחה אל הצרכן.

רכב חדש 0 ק

לכאורה, רישום הבעלות הראשונה עלול לגרום לירידה מסוימת בשווי הרכב במועד המכירה. עם זאת, מדובר בחיסרון קטן בלבד, שכן רכב יד ראשונה עם 0 ק"מ הוא רכב חדש לכל דבר ועניין - מה שנקרא בציבור כ"יד ראשונה מהניילון".

במעמד המכירה העתידית, הפרמטר של הבעלות הקודמת של חברת הליסינג איננו כה משמעותי, הן משום שהוא לא משפיע על הקילומטראז' והן מכיוון שההנחה ברכישה מקזזת את הפער.

בדגמי רכב סחירים, הקיזוז בא לידי ביטוי ברווח של ממש. כלומר, ההנחה במחיר הרכב שנקנה ב"יד ראשונה 0 ק"מ" או במסגרת רכב חדש 0 ק"מ, גדולה מהירידה בשווי בגין הבעלות הראשונה - שהיא כאמור לא בעלות אמיתית, כיוון שהרכב לא היה בשימוש קודם לכן. זאת ועוד, מומחים מעריכים שככל שתופעת ה"אפס קילומטר" תתרחב - והיא מתרחבת מדי שנה - כך יקטן משקלה של אותה "בעלות רכב ראשונה".

בשנים האחרונות, הפכו מכוניות "אפס קילומטר" ללהיט בקרב רוכשי מכוניות חדשות. הישראלים נהנים מהנחה משמעותית ועדיין מקבלים רכב חדש לחלוטין, למרות העובדה שהרכב לא נרכש ישירות מהיבואן אלא מחברת הליסינג.

מחפשים רכב יד ראשונה מליסינג ולא 0 ק"מ? רכב משומש? היכנסו לעמוד מכירת רכב ומצאו את המכונית הבאה שלכם.

השארת פרטים אודות רכב חדש 0 ק"מ.

קראו עוד