חמישה דברים שכדאי לדעת לפני שרוכשים רכב יד שניה

תאריך: 06/03/17, מאת: OPL
אם גם אתם חוששים לרכוש רכב יד שניה, הכתבה הזו יכולה להועיל עבורכם

מקור כלי הרכב

כיום חברות הליסינג מציעות מגוון רכבים יד ראשונה אשר סיימו תקופת החכרה (מסלול הליסינג). הרכבים עוברים תהליך בדיקה והשבחה, ומוצעים למכירה בהנחות משמעותיות. באופרייט, מחברות הליסינג המובילות בישראל, ההנחות מגיעות עד לכדי 33% .

שקיפות וביטחון לרוכשים

לצד ההנחה במחיר, ישנם מספר יתרונות לרכישת רכב בחברות הליסינג על פני רכישה מאדם פרטי. יתרון אחד הינו טופס גילוי נאות בו חובה על המוכר עפ"י חוק לציין את נתוני הרכב לרבות ק"מ, תאונות, החלפת מנוע ועוד (אלמנט שאינו מחייב בעת רכישה מאדם פרטי). יתרון נוסף הינו מתן אחריות לשנה ובמקרים מסוימים אף שנתיים כפי שמעניקה אופרייט עבור 10 מכלולים יקרים, משמעותיים וחיוניים לרכב.

נציגי המכירות מקצועיים מאפשרים לכם לקנות בדיוק את המכונית המתאימה לצרכים שלכם תוך שקלול מלוא הפרמטרים הרלבנטיים כגון: תקציב, אופי השימוש הצפוי, מספר המשתמשים, צורך באבזור, בטיחות ונוחות.

נתוני הרכב הכוללים היסטורית טיפולים

בעסקת רכב יד שנייה, שקיפות וספר טיפולים הם א'-ב'. רק כשיש בידיכם את ספר הטיפולים המלא של הרכב אתם יכולים לנתח באופן אובייקטיבי את המחיר הנכון לעסקה. בחברות הליסינג הרכבים מטופלים היטב במוסכים מורשים של היבואנים. הלקוח מקבל לעיונו את ספר הטיפולים ויכול לעמוד על קנקנו של הרכב תוך חישוב כדאיות העסקה. כל היסטוריית הרכב (לרבות היסטוריית נהגים) מצויה במחשבים וזמינה בלחיצת כפתור.

פתרון מושלם עבור הרכב הישן

ברכישת רכב יד שנייה מחברת ליסינג אתם נהנים גם מאופציה של טרייד-אין. כלומר, אם יש ברשותכם רכב קיים ואתם מעוניינים להתקדם לרכב חדש, חברת הליסינג תשמח להציע עסקת טרייד אין משתלמת, מהלך אשר יחסוך את הטרחה שבמכירת הרכב הקיים.

פתרון מימון וביטוח, מבלי לצאת מהסניף

כשאתם קונים רכב יד שנייה מאדם פרטי אתם נדרשים להעביר את מלוא התשלום במעמד המכירה.

אצל חברות הליסינג ישנה גמישות בנושא אופן התשלום ואפשרויות למגוון הלוואות והכל מבלי לצאת את הסניף ותוך פרק זמן קצר, יש לכם הלוואה מאושרת. בנוסף, חברות הליסינג יציעו לכם פתרון מהיר וחסכוני לפוליסת הביטוח ובחברת אופרייט אף הגדילו לעשות ולסבסד את עלות ביטוח החובה כהטבה ברכישת רכב אצלם.

לסיכום,
רכישה ומכירת רכב היא עניין שכיח כמעט בכל בית בישראל. ככל שתכירו את ההיבטים המסחריים החשובים, תוכלו לחסוך כסף רב ולקבל את המוצר הנכון והמתאים ביותר עבורכם.

ליצירת קשר וייעוץ עם נציגנו המקצועיים לרכישת רכבים >>>