מה הופך קנייה של רכב יד ראשונה באופרייט לקנייה מעולה?

מעוניינים לרכוש רכב יד ראשונה מליסינג? ובכן, הגעתם למקום הנכון. בחברת אופרייט ליס כל רכב יד ראשונה מטופל במוסך מורשה על פי הוראות היצרנים, מה שמאפשר לנו להיות בטוחים באיכות המכוניות ואמינותם ולהעניק לך אחריות מורחבת לכל רכב בכל קילומטראז'.

יתרונות קניית רכב יד ראשונה

בעת קניית רכב חדש יד ראשונה באופרייט ליס אתה קונה מחברה שמכירה את כל המכוניות שלה עד הבורג האחרון. אנחנו מבינים שההיסטוריה של המכונית מהווה שיקול חשוב בהחלטה לקנות אותו ולכן אנחנו מרכזים בתוכנת מחשב מיוחדת את כל היסטוריית הרכב: איך טיפלו בו? מי נהג בו? מה הוא עבר? אצלנו תמצאו תשובות לכל השאלות.

קניית רכב יד ראשונה מאופרייט היא קנייה בטוחה. כל רכב שתבחר, שייך לצי הרכבים של אופרייט. אנו החברה היחידה המספקת שירותי ליסינג תפעולי בלבד. המכוניות שאנו מציעים למכירה היו בשימוש החברות המובילות במשק, בטיפול ובמעקב שלנו. אנו לא מוכרים מהשכרה או רכבים ששימשו את כוחות הביטחון.

כל רכב באופרייט שעומד למכירה עובר השבחה. אתה יכול לבדוק זאת בעצמך: לפני הקנייה תוכל לקחת אותו לבדיקה; אנו מתחייקונים רכב יד ראשונה? בואו לאופרייט ליסבים לתקן ליקויים אם יהיו. מי שקונה מכונית היום, רוצה להיות בטוח שיוכל למכור אותה בבוא העת. אופרייט ליס מתחייבת לקנות באמצעות טרייד-אין כל מכונית שהיא מכרה, גם את המכונית החדשה שלך.

רכב יד ראשונה מליסינג: עכשיו נשאר לך רק לבחור

צי מכירת המכוניות של אופרייט ליס הוא גדול ורחב. הצי כולל רכבים של מיטב היצרנים בדגמים המובילים. כבר כעת תוכל לבחור את הרכב הבא שלך. באתר אופרייט הקמנו לוח רכב מפורט ובו מידע על כל רכב ותמונה עדכנית שלו. בקליק אחד תוכל לקבל הצעת מחיר למכונית החדשה שלך.

רוצה לראות את הרכב מקרוב - רכב יד ראשונה או יד שניה? בוא עכשיו לאחד מאולמות התצוגה של אופרייט ובחר את הרכב שלך.

עוד באתר: סניפי מכירת רכב
עוד באתר: מבצעי מכירת רכב