ליסינג פרטי יד שניה

עולם הליסינג הפרטי מורכב ממספר מושגים ומסלולים. בכתבה הבאה נפרט על ליסינג פרטי יד שניה - אחריות, איכות ומחיר

מעוניינים לשכור רכב באמצעות ליסינג פרטי? שמעתם על המושג "ליסינג פרטי יד שניה" ואתם רוצים לדעת עוד? ובכן, הגעתם למקום הנכון. חברת הליסינג אופרייט ליס בע"מ מציעה מסלול ליסינג פרטי עבור רכב יד שניה.

כאשר מדברים על ליסינג פרטי יד שניה, למעשה מתכוונים לרכבים שסיימו את תקופת הליסינג הראשונה שלהם וחוזרים למאגר הרכבים של אופרייט ליס ומשווקים לתקופת ליסינג מחודשת בתור רכב יד שניה. מבחינת איכות הרכב ונתוניו, מדובר ברכבים עם צבירת קילומטראז' נמוכה ורמה תחזוקתית גבוהה, במיוחד לאחר שעברו טיפולים ומעקב מקצועי על ידי הצוות המנוסה של אופרייט ליס במוסכי הבית של היבואנים בתקופת השימוש.

ומה האחריות ששוכרי הרכבים מקבלים? ובכן, יש להדגיש כי רכבי ליסינג פרטי מסופקים עם אחריות נרחבת מטעם אופרייט על מכלול מנוע וגיר לתקופה של 24 חודשים.

השפעה על המחיר

שוקלים לקחת ליסינג פרטי יד שניה? ובכן שאלה שבוודאי עולה אצלכם היא האם יש ירידה במחיר? ובכן, כצפוי, רכבי ליסינג יד שניה אמנם מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר, אך הם בכל זאת מושכרים במחיר חודשי נמוך בעשרות אחוזים ממחיר ליסינג פרטי עבור רכב חדש. להערכתנו, מדובר בעסקה אטרקטיבית וכלכלית במיוחד הן לקהל הפרטי והן לקהל העסקי. רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

קראו עוד: חברות ליסינג בישראל
קראו עוד: מחירון ליסינג פרטי

רנו קליאו ליסינג